Jdi na obsah Jdi na menu

První zápasy jarní sezóny 2021/2022

13. 4. 2022

Tento víkend jsme odehrály dvě mistrovská utkání. V sobotu jsme s Dobruškou dohrávaly utkání z podzimu. Podlehly jsme jim 17:24. Zejména v první půli, po velmi dobrém výkonu, jsme statečně vzdorovaly jednomu z nejlepších týmů v republice a v jeho průběhu jsme se dostaly i do vedení 5:3. Poločas skončil přijatelným výsledkem 11:13. Ve druhé půli se nám výsledek bohužel nepodařilo otočit.

Hlinsko - Dobruška  17:24 ( 11:13 )

Branky: Hudcová Linda – 1

Dostálová Petra – 9

Kvapilová Nikola – 2

Poláčková Štěpánka - 5

V sobotu odehrály svůj zápas také dorostenky se ženami (mix), který byl do poslední minuty napínavý. Bylo to vyrovnané utkání. I přes nemocné hráčky a zranění, které postihlo hráčky Hlinska dokázaly držet s Dobruškou krok. Zápas skončil výsledkem 15:16. Bylo znát veliké zlepšení oproti podzimu. (Branky: Hromádková V. – 2, Hudcová L. – 11, Mikulášová Š. – 2)

V neděli jsme se utkaly se Starou Vsí, nad kterou jsme zvítězily 24:13. O výhře jsme rozhodly už v prvním poločase. Oba zápasy se hrály za nepříznivého počasí.

Hlinsko – Stará Ves 24:13 ( 15:7)

Branky : Hudcová Linda – 1

Dostálová Petra – 11

Kvapilová Nikola – 8

Poláčková Štěpánka – 4

Příští zápas se hraje opět na domácí půdě 15.4. v pátek s Bakovem nad Jizerou od 13:00 v Olšinkách. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit.