Jdi na obsah Jdi na menu

Druhý domácí zápas a druhá výhra

18. 4. 2023

Nedělní zápas byl od začátku velmi vypjatý. Soupeřky z Blovic nedaly domácím házenkářkám nic zadarmo a během prvního poločasu se jim dokonce podařilo získat červenou kartu a tedy vyřazení na 5 minut. HK Hlinsko ale bojovalo a poločas odehrály s výhrou 15:13.

V druhém poločasu měly hráčky z Blovic velkou šanci na srovnání či dokonce na výhru, ale domácí útok Poláčková Štěpánka, Dostálová Petra, Kvapilová Nikola a Hudcová Linda skóre úspěšně otáčely až se prostřílely k výhře 26:21. V průběhu druhého poločasu hostující Blovice dostaly opět červenou kartu a několik karet žlutých.

HK Hlinsko je na druhém místě tabulky s osmi body za Dobruškou.

Na toto domácí utkání HK Hlinsko nastoupilo v sestavě:

útok: Poláčková Štěpánka, Dostálová Petra, Kvapilová Nikola, Hudcová Linda

obrana: Volfová Ivana, Horáčková Jana, Zahálková Natálie

brankářky: Slámová Veronika a Melounová Petra.

V dalším dvoukole prozatím nenastoupí Hromádková Veronika, která má na 3 zápasy stop za červené karty, které nasbírala v sezóně.

Další domácí utkání se odehraje 27. května od 14:30 hodin s Ejpovicemi.