Jdi na obsah Jdi na menu

Hlinecké házenkářky poprvé v nadstavbové části prohrály

11. 4. 2023

Házenkářky vyjely v tomto roce na první venkovní zápas a to až do vzdáleného Vracova.

Začátek deštivého zápasu se jim vůbec nepodařil a v 10. minutě zápasu už prohrávaly 6:1. V prvním poločase se nedokázal hlinecký útok prosadit a poločas skončil výsledkem 12:8.

V průběhu druhého poločasu začalo Hlinsko stahovat náskok soupeřek a dostalo se na dosah vyrovnání. Deset vteřin před koncem vyrovnala útočnice Štěpánka Poláčková rychlým protiútokem.

Vracovu se bohužel podařilo střelou v poslední vteřině zápasu urvat vítězství na svou stranu. Utkání skončilo výsledkem 23:22. Hlinsko tedy poprvé v play off utrpělo porážku, ale stále se drží na prvních příčkách v boji o titul.

Petra Dostálová 14 branek

Štěpánka Poláčková 7 branek

Nikola Kvapilová 1 branka

V neděli 16. dubna od 11:00 hodin odehraje HK Hlinsko domácí utkání s Blovicemi.